FB Napis


Happy School

Szkoła językowa dla dzieci Happy School powstała we wrześniu 2012 roku. Od początku celem i sensem jej istnienia było stworzenie wyjątkowego miejsca dla najmłodszych uczniów. Przyjazna, domowa atmosfera, przytulne wnętrza to warunki idealne do rozpoczęcia przygody z językiem obcym. W oparciu o ponad 15- letnie doświadczenie pedagogiczne i odpowiadając na potrzeby rynku oraz spełniając swoje marzenia postanowiłam stworzyć Happy School-angielski dla najmłodszych.

O nas

Swoje doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać w roku 1996.Prowadziłam zajęcia językowe dla dzieci w szkołach i przedszkolach w Prudniku, Głuchołazach, Nysie. Pracy z dziećmi podporządkowałam swoją karierę zawodową.

To również moja wielka pasja a założenie własnej szkoły językowej to uwieńczenie mojej pracy zawodowej i spełnienie marzeń Dlatego sama dbam o organizację pracy w Happy School. Plany zajęć, dobór podręczników ,skład grup i prowadzenie zajęć – tym wszystkim zajmuję się osobiście co daje gwarancje indywidualnego podejścia do każdego ucznia i stały kontakt z Rodzicami/Opiekunami.

Najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języka obcego to wiek przedszkolny i wczesnoszkolny. Zajęcia dla najmłodszych uczniów to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, gry językowe ,piosenki, mini dialogi z zastosowaniem różnorodnych materiałów audiowizualnych i metod nauczania.

Stały kontakt i współpraca z metodykami takich wydawnictw jak: Pearson Polska, Oxford University Press czy Macmillan to gwarancja zajęć na wysokim poziomie z wykorzystaniem nowości wydawniczych i licznych pomocy dydaktycznych. Zajęcia w Happy School mogą stanowić uzupełnienie zajęć organizowanych w przedszkolu i szkole jak również być odrębną formą zdobywania umiejętności językowych.

Drugi rok w Happy School

Trzeci rok w Happy School