FB Napis


Oferta

Happy School angielski dla najmłodszych to nowoczesna i skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Naukę w Happy School rozpoczynają już dzieci w wieku 3 lat. Głównym założeniem szkoły jest umożliwienie uczniom osiągania szybkich postępów w nauce jednakże bez zbędnych nacisków i stresu. Duże znaczenia ma też przygotowanie dzieci do dalszej nauki ,stworzenie silnej „bazy”. Happy School to przede wszystkim miła, domowa atmosfera. Dziecko powinno najpierw dobrze się poczuć, wiedzieć ,że jest akceptowane i lubiane a potem otworzyć się na nowe wiadomości i zdobywanie wiedzy.

Oferta

Strategia nauczania w Happy School to połączenie wielu nowoczesnych metod i technik z tradycyjnym podejściem do nauki. Takie podejście w połączeniu z intensywnym trybem nauki umożliwia osiągnięcie najlepszych efektów materiały są ambitne i obszerne, co sprawia, że już najmłodsi uczniowie osiągają szybkie postępy w nauce.

Oprócz regularnych zajęć odbywają się też różnorodne zajęcia dodatkowe. Między innymi Halloween, Dzień Św. Mikołaja, Picnic Day , Dzień dziecka czy zajęcia na podwórku. Dzieci przyswajają wiedzę w zróżnicowany sposób, w zabawach,z ajeciach z komputerem,w pracach plastycznych, przygotowując małe przekąski

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 min, 45 minut lub 60 minut w zależności od wieku uczestników - to optymalny czasto optymalny czas na poznawanie nowych słówek, zwrotów z wykorzystaniem podręcznika, zeszytu ćwiczeń i innych pomocy dydaktycznych.

Cennik na rok szkolny 2023/2024

UWAGA W TYM DODATKOWA POMOC W ZADANIACH SZKOLNYCH